NEWBALLKAN - Portalli* 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Tema Fundit
» Mbetjet Toksike te hedhura ne Liqenin e Firzes?
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Mar 23, 2017 12:22 pm nga Aresi

» Saje Qorri i lidhur me Bandat e Krimit.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Mar 23, 2017 11:01 am nga Aresi

» Edi Rama apo Edvin Rama ? Cili duhet verifikuar ?
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Mar 23, 2017 10:48 am nga Aresi

» Rilindja e Krimit do shporret me Revolte Popullore.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Mar 23, 2017 10:18 am nga Aresi

» Hudhra me Alkool ,Receta
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Aug 11, 2014 8:44 am nga Aresi

» 21 sekretet e numrit 13
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Jun 09, 2014 5:13 am nga Aresi

» Shenjat e Origjines se Fatit te Mire dhe te Keq.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Jun 05, 2014 3:45 am nga Aresi

» Receta te Mjekesise Popullore
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Apr 16, 2014 11:44 am nga Aresi

» Rama Vodhi Nismen e Berishes:Shqiperia 1€
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySat Feb 01, 2014 2:29 pm nga Aresi

» Hiprokrizi
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySat Jan 25, 2014 3:36 pm nga Aresi

» Forca e Mendimit Pozitive
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySat Jan 25, 2014 3:26 pm nga Aresi

» Sekreti i Jetes 2
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySat Jan 25, 2014 3:16 pm nga Aresi

» Sekreti i Jetes 2
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySat Jan 25, 2014 3:16 pm nga Aresi

» Sekreti i Jetes 1
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySat Jan 25, 2014 3:13 pm nga Aresi

» SHPETIM GJIKA NEN MBROJTJEN E EDI RAMES.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyTue Jan 07, 2014 5:58 am nga Aresi

» Rriten Cmimet ,Populli Hesht sepse nuk e Beson.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Jan 06, 2014 12:46 am nga Aresi

» Rama Perqafon te Akuzuarin per Korrupsion.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Jan 06, 2014 12:28 am nga Aresi

» Njė grusht arra, ju mban tė rinj dhe pėrherė tė shėndetshėm
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyFri Dec 27, 2013 11:23 am nga Aresi

» Pėrēahet koalicioni qeverisės sapo mbushi 100 dite.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyFri Dec 27, 2013 11:11 am nga Aresi

»  Amendamentet e tjera tė Partisė Demokratike qė do propozohen nesėr nė Kuvend
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyFri Dec 27, 2013 11:08 am nga Aresi

» E Meriton te Arrestohet Edi Rama
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Dec 02, 2013 4:29 am nga Aresi

» Olsi Rama Sekseri i qeverise Rilindja
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Oct 27, 2013 5:29 am nga Aresi

» Shteti Policore i Edi Rames.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Oct 23, 2013 5:29 am nga Aresi

» Sali Berisha mbetet burre shteti.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Jun 27, 2013 1:59 am nga Aresi

» Gati shkrirja e partive te djathta ne nje parti,
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Jun 26, 2013 8:43 am nga Aresi

» Te formohet qeveria e re sa me shpejt.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyTue Jun 25, 2013 9:18 am nga Aresi

» Rama-Meta tė distancohen nga gjuha banditeske
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Jun 23, 2013 7:54 am nga Aresi

» USA:KQZ, pergjegjese partite qe terhoqen anetare
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu May 30, 2013 5:45 am nga Aresi

» Urrejta veriore- fetare e Edi Rames.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon May 27, 2013 4:05 am nga Aresi

» Edi Rama ne Autobuz do ngelin pas 23 qeshorit.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyFri May 24, 2013 9:49 am nga Aresi

» Arvizu i thote Stop Rames:Bojkoti i KQZ alibi per humbjen e zgjedhjeve.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyTue May 21, 2013 9:18 am nga Aresi

» 101 Arsyet per te mos e Votuar PS.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun May 19, 2013 10:48 am nga Aresi

» Farse Qesharake: Gruja, Djali,Mami qe dalin ne Fushate familjare.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun May 19, 2013 12:34 am nga Aresi

» Permbyset Autobuzi i Rilindjes internacionale Socialiste:Rama mbetet vetem me sllavet.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu May 16, 2013 10:21 am nga Aresi

» Udhetimi i Autobuzit Socialist:Nga Arben Mara.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed May 15, 2013 2:10 pm nga Aresi

» Rotacion ose Arti i perseritjes.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed May 15, 2013 1:33 am nga Aresi

» Hiqen Vizat me SHBA: ne mandatin e trete te Berishes.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed May 15, 2013 1:20 am nga Aresi

» Pija qe largon Kancerin nga trupi.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu May 09, 2013 1:57 am nga Aresi

» Ps si PASOK, shkon drejte shperberjes .
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed May 08, 2013 8:06 am nga Aresi

» Edi Rama diskrititim fetare me listat e deputeteve,90% Ortodokes kandidat per ps
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyTue May 07, 2013 4:37 am nga Aresi

» Edvin Rama fushate me keq qeverisjen e ps ne pushtetin lokal.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun May 05, 2013 3:46 am nga Aresi

» Programi i Partise Socialiste: Rilindje me sharje dhe nxirje te cdo gjeje.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun May 05, 2013 3:37 am nga Aresi

» Fabrika;Rilindja;hedh ne treg prodhimet e vjetra
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu May 02, 2013 7:40 am nga Aresi

» Humbja e kontrollit nga mbidoza apo Dhune.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Apr 29, 2013 3:15 am nga Aresi

» Lista per Deputet te partise Demokratike,23 qeshore 2013
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Apr 28, 2013 2:08 pm nga Aresi

» Lista per Deputet te partise Socialiste,23 qeshore 2013
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Apr 28, 2013 2:07 pm nga Aresi

» Rama kėrcėnon: Unė do kthej 97-ėn
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Apr 28, 2013 2:49 am nga Aresi

» Psikopati Edvin Rama ka dale jashte kafazit.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyFri Apr 26, 2013 12:33 am nga Aresi

» Skandal Edvin Rilindja rrihet me grushta me diplomatet ne Vjene.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Apr 25, 2013 2:20 am nga Aresi

» Edvin Rama Enderron si Palestina (ishalla prishet Izraeli me USA) ishalla prishet Berisha me USA
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Apr 24, 2013 8:15 am nga Aresi

» Rilindja e Hajduteve te PS
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySat Apr 20, 2013 6:47 am nga Aresi

» Edvin Rama firmos humbjen me 23 qeshore
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyFri Apr 12, 2013 6:36 am nga Aresi

» SAT- FARM
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyTue Mar 26, 2013 1:06 am nga Aresi

» Elektorat i Tradhetuar
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Mar 13, 2013 9:25 am nga Aresi

» Partia vjollce e Rames e mbushur me huligane dhe hajtute.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Mar 13, 2013 9:21 am nga Aresi

» Autizmi dhe Kujdesi tek femijet.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyTue Mar 05, 2013 2:07 pm nga Aresi

» Rama,fjale e genjeshter
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Mar 04, 2013 12:36 am nga Aresi

» Prokuroria te hetoje pasurite e Edvin Rames.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Mar 03, 2013 7:17 am nga Aresi

» Edvin Rama hajduti me i toleruar
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Feb 11, 2013 9:13 am nga Aresi

» Edvin Rama lot krokodili per policet, me 21 janare i sulmoj me turma kriminale
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Feb 06, 2013 1:17 am nga Aresi

» Zgjedhjet e 23 qeshorit 2013
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyTue Feb 05, 2013 10:20 am nga Aresi

» Edvin Rama ka shperblyer krimin e organizuar me leje ndertimi
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Jan 27, 2013 5:32 am nga Aresi

» Edi Rama i mberthyer nga korrupsioni
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySat Jan 26, 2013 1:48 pm nga Aresi

» Bashkia e Tiranes
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Dec 26, 2012 4:21 am nga Aresi

» Njesia Bashkiake nr 11 Tirane
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Dec 26, 2012 4:20 am nga Aresi

» Njesia Bashkiake nr 10 Tirane
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Dec 26, 2012 4:19 am nga Aresi

» Njesia Bashkiake nr 9 Tirane
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Dec 26, 2012 4:19 am nga Aresi

» Njesia Bashkiake nr 8 Tirane
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Dec 26, 2012 4:18 am nga Aresi

» Njesia Bashkiake nr 7 Tirane
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Dec 26, 2012 4:18 am nga Aresi

» Njesia Bashkiake nr 6 Tirane
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Dec 26, 2012 4:18 am nga Aresi

» Njesia Bashkiake nr 5 Tirane
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Dec 26, 2012 4:17 am nga Aresi

» Njesia Bashkiake nr 4 Tirane
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Dec 26, 2012 4:17 am nga Aresi

» Njesia Bashkiake nr 3 Tirane
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Dec 26, 2012 4:16 am nga Aresi

» Njesia Bashkiake nr 2 Tirane
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Dec 26, 2012 4:15 am nga Aresi

» Njesia Bashkiake nr 1 Tirane
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyWed Dec 26, 2012 4:15 am nga Aresi

» 11 Mashtrusit socialiste te vitit
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Dec 24, 2012 3:32 am nga Aresi

» Edi Rama urdhėron militantėt tė shkojnė me tasa rozė te prishin torten e pavaresise
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Nov 29, 2012 11:29 pm nga Aresi

» CEZ nderpret energjine elektrike me urdher nga Edvin Rama.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyFri Nov 16, 2012 5:06 am nga Aresi

» Mafia qe ka pushtuat ps.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Nov 11, 2012 2:22 am nga Aresi

» Gramoz Rucit nuk i lejohet te marre pjese ne seancen e parlamentit ku fliste Klinton.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Nov 05, 2012 12:51 am nga Aresi

» Lirak Bejko viktime e Edvin Rames.Pse Rama financoj dergimin ne Itali !
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Nov 05, 2012 12:46 am nga Aresi

» Gishti i Vogel
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Nov 04, 2012 1:11 pm nga Aresi

» Maloku Greke Edvin Rama kerkon ta infektoje ekonomine tone me ate greke.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Sep 16, 2012 3:33 am nga Aresi

» Edvin Rama ky Malokk i pandreqshem.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyTue May 29, 2012 8:32 am nga Aresi

» Arvizu: Me 21 janar, policia u provokua qėllimshėm - tė hetohen organizatorėt
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyTue Jan 24, 2012 1:18 am nga Aresi

» Edvini, frikė nga klanet nė qarqe, degdis deputetėt nga veriu nė jug
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Jan 23, 2012 12:07 am nga Aresi

» Rama, spektakėl pėr 21 janarin, qytetarėt e bojkotojnė
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Jan 22, 2012 3:24 am nga Aresi

» Funeralisti
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySat Jan 21, 2012 5:20 am nga Aresi

» Video shokuese, Rama nė panik
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Jan 19, 2012 6:12 am nga Aresi

»  Rama-Erion
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Jan 15, 2012 3:16 am nga Aresi

» A ėshtė Edi Rama pjesė e celulės antiamerikane?
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySat Jan 14, 2012 8:16 am nga Aresi

» Avokati i partisė. Kastrioti i vegjėlisė.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Dec 26, 2011 8:20 am nga Aresi

» Edvini urdhėron ngritjen e grupeve tė survejimit, pėr tė gjetur spiunėt e mediat nė PS..
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySat Dec 24, 2011 11:38 am nga Aresi

» Opozita do te kete 330 mijė vota mė pak nė vitin 2013
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyFri Oct 14, 2011 3:56 am nga Aresi

» Opozitė qesharake, shmang nė mėnyrė tė turpshme llogaridhėnien para shqiptarėve pėr bllokimin e integrimit
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Oct 13, 2011 6:24 am nga Aresi

» Plani i munguar pėr 10 vjet, gati pėr 10 muaj
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Oct 09, 2011 10:00 am nga Aresi

»  KRIMINELI I KOMBIT
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Oct 09, 2011 9:55 am nga Aresi

» Dosja e njeriut tė masakrave nė kufi dhe nė Tivar Vdiq diktatori i fundit komunist
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySat Oct 08, 2011 8:08 am nga Aresi

» Bulevard i ri dhe shesh i gjelbėrt
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyFri Oct 07, 2011 8:35 am nga Aresi

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
flag-clocks
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Saje Qorri i lidhur me Bandat e Krimit.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Mar 23, 2017 11:01 am nga Aresi
Ish-ministri i Brendshėm Saimir Tahiri do tė paraqitet nesėr nė ora 10:00 pranė prokurorisė pėr krime tė rėnda, ku do tė merret nė pyetje pėr Emiljano Shullazin.

Tahiri ka konfirmuar marrjen e flet-thirrjes dhe ka pranuar tė paraqitet nė prokurori, pėr tė dhėnė shpjegime pėr takimin me profesorin Mynyr Koni, I cili mendohet se ėshtė kėrcėnuar nga Emiljano Shullazi. Sipas akuzės, profesor Koni …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Edi Rama apo Edvin Rama ? Cili duhet verifikuar ?
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Mar 23, 2017 10:48 am nga Aresi
Ēmendet Biba i KQZ

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve me votim 4 me 3 vendosi qė tė shqyrtojė tė 21 funksionarėt pėr zyrtarėt e lartė, 13 deputetė dhe 8 kryetarė bashkie qė nuk kanė deklaruar tė gjitha tė dhėnat nė formularėt e dekriminalizimit.

Riverifikimi i formularėve pėr deputetėt dhe kryebashkiakėt po bėhet rast pas rasti.

Fillimisht pėrfaqėsuesit e PD nė KQZ, kėrkuan shqyrtimin e vetėm dy …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Rilindja e Krimit do shporret me Revolte Popullore.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Mar 23, 2017 10:18 am nga Aresi
Neveria dhe padurimi po bėhen tė mėdha pėr tė tė shporrur aq sa mos prit 18 prillin apo 18 majin se do jetė fundi yt i tmerrshėm. Edi Maska asnjeri nė historinė e lirisė nuk ka keqpėrdorur pushtetin si ty”,-

Komentet: 0
Pėrēahet koalicioni qeverisės sapo mbushi 100 dite.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyFri Dec 27, 2013 11:11 am nga Aresi
Pėrēahet koalicioni qeverisės, Ministria e Financave kundėrshton propozimin e LSI pėr biznesin fason

Taksa pėr biznesin fason pėrēajnė koalicionin qeverisės. Ministria e Financave eshte shprehur kunder ketij propozimi ne Komisionin e Ekonomisė per amendamentin e propozuar nje dite me pare nga Lėvizja Socialiste pėr Integrim per biznesin fason. Amendimi ne paketen fiskale parashikonte qe taksa …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Sali Berisha mbetet burre shteti.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyThu Jun 27, 2013 1:59 am nga Aresi
Humbi zgjedhjet, jep doreheqjen nga te gjitha funksionet ne Partine Demokratike, kreu i kesaj force politike dhe Kryeministri ne detyre, Sali Berisha. Ne perfundim te procesit te numerimit te votave, mes shume mbeshtetesve te perlotur dhe duartrokitjeve, kreu i qeverise Berisha mbajti nje fjalim prekes dje ne seline e PD-se, duke marre persiper te gjithe pergjegjesine per rezultatin e dobet te …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Programi i Partise Socialiste: Rilindje me sharje dhe nxirje te cdo gjeje.
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun May 05, 2013 3:37 am nga Aresi
Avazi i vjetėr qė vjen nė kohėt moderne nė kėtė vend ka qenė kahera sharja e shqiptarit pėr shqiptarin, jo nga kushdo, por nga ata qė janė pasues tė filozofisė sė ushqyer nga antishqiptarizmi. Mė vijnė nė kujtesė si nė njė ėndėrr tė keqe ajo kohė kur sharja krahinore dhe klasore ka qenė kaq e pėrhapur dhe kaq e ekzagjeruar sa vetė diktatori i ka pėrdorur si model pėr tė gjitha byroistėt e tij …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Lista per Deputet te partise Demokratike,23 qeshore 2013
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Apr 28, 2013 2:08 pm nga Aresi
? lol! E E KANDIDATEVE TE PD QARKU TIRANE 1. SALI BERISHA 2. MYQEREM TAFAJ 3.MAJLINDA BREGU 4. HALIM KOSOVA 5. FLORJON MIMA 6. GERTI BOGDANI 7. DASHAMIR SHEHI 8. JORIDA TABAKU 9. EDI PALOKA 10. KELTIS KRUJA 11. KASTRIOT ISLAMI 12. ASLLAN DOGJANI 13. VISAR ZHITI 14. ARBEN QIRJAKO 15. GENT DELIALLISI 16. TRITAN SHEHU 17. ILIR RUSMALI 18. JEMIN GJANA 19. LAJLA PĖRNASKA 20. GAZMEND DIBRA 21. …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Lista per Deputet te partise Socialiste,23 qeshore 2013
NEWBALLKAN - Portalli* EmptySun Apr 28, 2013 2:07 pm nga Aresi
? lol! LISTA ZYRTARE E KANDIDATĖVE TĖ PS QARKU TIRANĖ 1. PANDELI MAJKO 2. SAIMIR TAHIRI 3. VASILIKA HYSI 4. DITMIR BUSHATI 5. FATMIR XHAFAJ 6. LINDITA NIKOLLA 7. BESNIK BARAJ 8. XHEMAL QEFALIA 9. SADRI ABAZI 10. PARID CARA 11. SPARTAK BRAHO 12. ARTAN GAĒI 13. PJERIN NDREU 14. RAKIP SULI 15. MILENA HARITO 16. DASHAMIR PEZA 17. ENKELEJDA SHKRELI 18. ERVIN BUSHATI 19. BLEDAR DORACAJ 20. ALFRED …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Edvin Rama hajduti me i toleruar
NEWBALLKAN - Portalli* EmptyMon Feb 11, 2013 9:13 am nga Aresi
Kryetar i PS, i zėnė nga paniku i hetimeve tė

prokurorisė Tiranė pėr praktikėn e dhėnies sė lejes sė ndėrtimit tė pallatit tė familjes sė bashkėshortes, po radikalizon gjuhėn bolshevike. Me shpresėn se dosja do tė mbyllet, njėlloj siē ėshtė vepruar mė herėt me skandalin e fasadave, tenderat e lejeve tė ndėrtimit dhe rrjetėn e klientėve partiakė, Edi Rama po refuzon t’i pėrgjigjet publikut... Por …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Sondazh
Forum NEWBALLKAN
Kush ėshtė nė linjė
0 Pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 0 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 128 mė Mon Nov 14, 2016 2:20 pm
Statistikat
Forumi ka 95 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agroni

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 667 artikuj v 538 temat