NEWBALLKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

 

 Udhetimi i Autobuzit Socialist:Nga Arben Mara.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
Aresi

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

Udhetimi i Autobuzit Socialist:Nga Arben Mara. Empty
MesazhTitulli: Udhetimi i Autobuzit Socialist:Nga Arben Mara.   Udhetimi i Autobuzit Socialist:Nga Arben Mara. EmptyWed May 15, 2013 2:10 pm

Po shikoja deri tani, udhtimin e atobuzit socialist ...nje gje arrita ne konkluzion : se mbeshtetja e Berishes NE FUSHEN ELEKTRONIKE DHE INTERNETIN ka funksionuar dhe i ka dhene mundesi te kuqeve te lidhen live direkt nga autobusi... ashtuquajturi autobus..me Tv ...dhe e dyta autobusi PERSHKONTE QETE... PA ASNJE PROBLEM GROPA, DEMTIM rruget e mrekullueshme te shtruara nga Berisha dhe punen e palodhshme te ministrit te djathte, per kete duhet te falenderojne qeverine se shpejti do kene ne dispozicion dhe tunelin .Blushi permendi karoca kamzhike dhe balte duke ja faturuar primitivitetin e tyre te djathteve ....e vetmja gje qe nuk ecen nuk me pelqeu ishte Autobusi dhe pasagjeret qe mbante ky autobus primitiv.hahahahaahh .....Arben Mara fb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://newballkan.albanianforum.net
 
Udhetimi i Autobuzit Socialist:Nga Arben Mara.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: Rilindja e Turpit-
Kėrce tek: