NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Mbetjet Toksike te hedhura ne Liqenin e Firzes?


Rilindja e Turpit0Aresi262Thu Mar 23, 2017 12:22 pm
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Saje Qorri i lidhur me Bandat e Krimit.


POLITIKA0Aresi364Thu Mar 23, 2017 11:01 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Edi Rama apo Edvin Rama ? Cili duhet verifikuar ?


POLITIKA0Aresi311Thu Mar 23, 2017 10:48 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Rilindja e Krimit do shporret me Revolte Popullore.


POLITIKA0Aresi239Thu Mar 23, 2017 10:18 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Hudhra me Alkool ,Receta


Trupi dhe Shendeti0Aresi484Mon Aug 11, 2014 8:44 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  21 sekretet e numrit 13


Kurjozitete0Aresi495Mon Jun 09, 2014 5:13 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Shenjat e Origjines se Fatit te Mire dhe te Keq.


Kurjozitete0Aresi478Thu Jun 05, 2014 3:45 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Receta te Mjekesise Popullore


Trupi dhe Shendeti0Aresi544Wed Apr 16, 2014 11:44 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Rama Vodhi Nismen e Berishes:Shqiperia 1€


Rilindja e Turpit0Aresi641Sat Feb 01, 2014 2:29 pm
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Hiprokrizi


Kurjozitete0Aresi468Sat Jan 25, 2014 3:36 pm
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Forca e Mendimit Pozitive


Psikologji4Aresi457Sat Jan 25, 2014 3:26 pm
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Sekreti i Jetes 2


Psikologji0Aresi409Sat Jan 25, 2014 3:16 pm
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Sekreti i Jetes 2


Psikologji0Aresi380Sat Jan 25, 2014 3:16 pm
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Sekreti i Jetes 1


Psikologji0Aresi381Sat Jan 25, 2014 3:13 pm
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  SHPETIM GJIKA NEN MBROJTJEN E EDI RAMES.


Kronika0Aresi409Tue Jan 07, 2014 5:58 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Rriten Cmimet ,Populli Hesht sepse nuk e Beson.


Rilindja e Turpit0Aresi354Mon Jan 06, 2014 12:46 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Rama Perqafon te Akuzuarin per Korrupsion.


Rilindja e Turpit0Aresi375Mon Jan 06, 2014 12:28 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Njė grusht arra, ju mban tė rinj dhe pėrherė tė shėndetshėm


Trupi dhe Shendeti0Aresi405Fri Dec 27, 2013 11:23 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Pėrēahet koalicioni qeverisės sapo mbushi 100 dite.


POLITIKA0Aresi489Fri Dec 27, 2013 11:11 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Amendamentet e tjera tė Partisė Demokratike qė do propozohen nesėr nė Kuvend


Rilindja e Turpit0Aresi423Fri Dec 27, 2013 11:08 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  E Meriton te Arrestohet Edi Rama


Rilindja e Turpit0Aresi584Mon Dec 02, 2013 4:29 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Olsi Rama Sekseri i qeverise Rilindja


Rilindja e Turpit0Aresi508Sun Oct 27, 2013 5:29 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Shteti Policore i Edi Rames.


Rilindja e Turpit0Aresi417Wed Oct 23, 2013 5:29 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Sali Berisha mbetet burre shteti.


POLITIKA0Aresi921Thu Jun 27, 2013 1:59 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Gati shkrirja e partive te djathta ne nje parti,


Rilindja e Turpit0Aresi388Wed Jun 26, 2013 8:43 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Te formohet qeveria e re sa me shpejt.


Rilindja e Turpit0Aresi440Tue Jun 25, 2013 9:18 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Rama-Meta tė distancohen nga gjuha banditeske


Rilindja e Turpit0Aresi361Sun Jun 23, 2013 7:54 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  USA:KQZ, pergjegjese partite qe terhoqen anetare


Rilindja e Turpit0Aresi489Thu May 30, 2013 5:45 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Urrejta veriore- fetare e Edi Rames.


Rilindja e Turpit1Aresi407Mon May 27, 2013 4:05 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Edi Rama ne Autobuz do ngelin pas 23 qeshorit.


Rilindja e Turpit0Aresi425Fri May 24, 2013 9:49 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Arvizu i thote Stop Rames:Bojkoti i KQZ alibi per humbjen e zgjedhjeve.


Rilindja e Turpit0Aresi411Tue May 21, 2013 9:18 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  101 Arsyet per te mos e Votuar PS.


Rilindja e Turpit0Aresi456Sun May 19, 2013 10:48 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Farse Qesharake: Gruja, Djali,Mami qe dalin ne Fushate familjare.


Rilindja e Turpit0Aresi457Sun May 19, 2013 12:34 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Permbyset Autobuzi i Rilindjes internacionale Socialiste:Rama mbetet vetem me sllavet.


Rilindja e Turpit0Aresi429Thu May 16, 2013 10:21 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Udhetimi i Autobuzit Socialist:Nga Arben Mara.


Rilindja e Turpit0Aresi389Wed May 15, 2013 2:10 pm
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Rotacion ose Arti i perseritjes.


Rilindja e Turpit0Aresi901Wed May 15, 2013 1:33 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Hiqen Vizat me SHBA: ne mandatin e trete te Berishes.


Rilindja e Turpit0Aresi384Wed May 15, 2013 1:20 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Pija qe largon Kancerin nga trupi.


Trupi dhe Shendeti0Aresi535Thu May 09, 2013 1:57 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Ps si PASOK, shkon drejte shperberjes .


Rilindja e Turpit0Aresi414Wed May 08, 2013 8:06 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Edi Rama diskrititim fetare me listat e deputeteve,90% Ortodokes kandidat per ps


Rilindja e Turpit0Aresi557Tue May 07, 2013 4:37 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Edvin Rama fushate me keq qeverisjen e ps ne pushtetin lokal.


Rilindja e Turpit0Aresi395Sun May 05, 2013 3:46 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Programi i Partise Socialiste: Rilindje me sharje dhe nxirje te cdo gjeje.


POLITIKA0Aresi479Sun May 05, 2013 3:37 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Fabrika;Rilindja;hedh ne treg prodhimet e vjetra


Rilindja e Turpit0Aresi403Thu May 02, 2013 7:40 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Humbja e kontrollit nga mbidoza apo Dhune.


Rilindja e Turpit0Aresi448Mon Apr 29, 2013 3:15 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Lista per Deputet te partise Demokratike,23 qeshore 2013


POLITIKA0Aresi1339Sun Apr 28, 2013 2:08 pm
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Lista per Deputet te partise Socialiste,23 qeshore 2013


POLITIKA0Aresi723Sun Apr 28, 2013 2:07 pm
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Rama kėrcėnon: Unė do kthej 97-ėn


Rilindja e Turpit0Aresi409Sun Apr 28, 2013 2:49 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Psikopati Edvin Rama ka dale jashte kafazit.


Rilindja e Turpit0Aresi402Fri Apr 26, 2013 12:33 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Skandal Edvin Rilindja rrihet me grushta me diplomatet ne Vjene.


Rilindja e Turpit0Aresi383Thu Apr 25, 2013 2:20 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNewballkan

  Edvin Rama Enderron si Palestina (ishalla prishet Izraeli me USA) ishalla prishet Berisha me USA


Rilindja e Turpit0Aresi420Wed Apr 24, 2013 8:15 am
Aresi Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: