NEWBALLKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

 

 Rama-Meta tė distancohen nga gjuha banditeske

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
Aresi

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

Rama-Meta tė distancohen nga gjuha banditeske   Empty
MesazhTitulli: Rama-Meta tė distancohen nga gjuha banditeske    Rama-Meta tė distancohen nga gjuha banditeske   EmptySun Jun 23, 2013 7:54 am

Rama-Meta tė distancohen nga gjuha banditeske Kandidati pėr deputet i PD-sė nė Lezhė, Aldo Bumēi nėpėrmjet njė konference nga ky qytet akuzon tė majtėn pėr shitblerje votash si dhe u kėrkon tė dy liderėvetėmajtė,Ramėse Metės tė distancohen nga deklaratate nxehta. “Bėjmė thirrje qė qytetarėt tė marrin masivisht pjesė nė votime, vota e tyre do numėrohet me transparencė. Pėrfaqėsuesit e tė majtės tė ndalojnė presionet ndaj votuesve dhe blerjen e votės. Shitblerjae votės ėshtė akt i rėndė. Rama dhe Meta qėndrim tė papranueshėm, erdhėn dhe morėn rolin e prokurorit dhe gjykatėsit, kokat e nxehta nuk i shėrbejnė asgjėje, tė distancohen nga njė gjuhe banditeske”, tha ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://newballkan.albanianforum.net
 
Rama-Meta tė distancohen nga gjuha banditeske
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: Rilindja e Turpit-
Kėrce tek: