NEWBALLKAN 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Tirana

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tirana

1212Wed Dec 26, 2012 4:21 am
Aresi Bashkia e Tiranes
NEWBALLKAN Empty
 

RUBRIKA POLITIKE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rilindja e Turpit210222Thu Mar 23, 2017 12:22 pm
Aresi Mbetjet Toksike te hedhura ne Liqenin e Firzes?
Asnjė mesazh i ri

POLITIKA

Moderator: orest21
156175Thu Mar 23, 2017 11:01 am
Aresi Saje Qorri i lidhur me Bandat e Krimit.
Asnjė mesazh i ri

Kronika

2121Tue Jan 07, 2014 5:58 am
Aresi SHPETIM GJIKA NEN MBROJTJEN E EDI RAMES.
Asnjė mesazh i ri

Historia e Shqiperise dhe ajo Boterore

638Sun Oct 02, 2011 12:19 pm
Aresi 20 vjet marrėdhėnie diplomatike dhe 89 vjet miqėsi SHBA-Shqipėri. Rihapja e ambasadės amerikane mė 2 tetor ’91, ngjarje me rėndėsi kombėtare
Asnjė mesazh i ri

Kritika ndaj Mediave dhe Gazetareve

1517Mon Jan 11, 2010 3:53 am
Aresi Edvini mallkon mediat, i kėrkon tė gjitha nėn sqetull nė mėnyrė qė tė pėrhapė katastrofat qė ka nė tru
Asnjė mesazh i ri

Problemet ndėrkombėtare

1022Tue Aug 23, 2011 3:47 am
Aresi Greqia do tė falimentojė brenda vitit.
Asnjė mesazh i ri

Ēameria

45Wed Apr 16, 2008 1:00 pm
angnola PSE GREQIA THOTE JO
NEWBALLKAN Empty
 

BISEDA DHE DISKUTIME

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Romancė dhe Dashuri

77Tue May 06, 2008 8:27 pm
Aresi Dashuria e seksi, bazat pėr martesė
Asnjė mesazh i ri

Diskutime pa Kufi

33Wed May 07, 2008 4:23 am
Aresi Big Brother
Asnjė mesazh i ri

Kurjozitete

55Mon Jun 09, 2014 5:13 am
Aresi 21 sekretet e numrit 13
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni veten nė forum

11Fri Mar 07, 2008 10:21 pm
Aresi BERATIII  ....
Asnjė mesazh i ri

Humor

217Fri Jul 25, 2008 5:13 am
Aresi Gazmore......
Asnjė mesazh i ri

Urime dhe Pershendetje

23Fri Nov 28, 2008 7:15 am
niman Gezuar festen e pavaresise
Asnjė mesazh i ri

Albstudent.net

22Sat Mar 22, 2008 10:33 pm
Aresi Ē’farė universitetesh na duhen
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina dhe Enologjia

44Wed Apr 23, 2008 8:36 pm
Aresi Fruta deti tė skuqura
NEWBALLKAN Empty
 

ARTI DHE SPORTI

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi

24Wed Apr 23, 2008 6:11 pm
Aresi SMS Poezi & SMS Dashurie
Asnjė mesazh i ri

Letersi

33Thu Apr 17, 2008 5:42 pm
Aresi ATLASI I GJUHES SHQIPE
Asnjė mesazh i ri

Sporti

911Thu Apr 17, 2008 5:00 pm
Aresi Pango: Neni 53 i statutit tė Federatės, do tė ndryshojė
Asnjė mesazh i ri

Forma tė tjera tė Artit

11Tue Mar 04, 2008 8:47 pm
Aresi Foto te ndryshme
Asnjė mesazh i ri

Muzika

34Fri May 09, 2008 1:32 pm
Aresi Poezia e muzikuar shqipe
NEWBALLKAN Empty
 

Shkencat Natyrore, Shoqerore dhe Ekonomike

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Trupi dhe Shendeti

1723Mon Aug 11, 2014 8:44 am
Aresi Hudhra me Alkool ,Receta
Asnjė mesazh i ri

Informatike dhe Programim

1625Wed Apr 23, 2008 8:32 pm
Aresi Disa emocione qe nuk jane ne msn:
Asnjė mesazh i ri

Shkence dhe Teknologji

24Wed Apr 16, 2008 8:32 pm
Aresi SHBA, del nė treg makina me rrymė elektrike
Asnjė mesazh i ri

Toka dhe Natyra Saj

00
Asnjė mesazh i ri

Filozofi

00
Asnjė mesazh i ri

Psikologji

711Sat Jan 25, 2014 3:26 pm
Aresi Forca e Mendimit Pozitive
Asnjė mesazh i ri

Sociologji

00
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi

1111Sat Jul 23, 2011 1:00 am
Aresi Kėsti i dytė pėr ish-tė pėrndjekurit kur mund tė tėrhiqet
NEWBALLKAN Empty
 

Zona Administrimit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullore e forumit

56Thu Mar 06, 2008 9:19 pm
orest21 Fshirja e postimeve tek tema: Proteste Kunder  forumit top-bord
Asnjė mesazh i ri

Ankesat tuaja pėr stafin

11Fri Dec 18, 2009 1:38 am
Aresi Beni Ankesat tuaja..
Asnjė mesazh i ri

Sugjerime per Permisimin e Forumit

00
NEWBALLKAN Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 667 artikuj
Forumi ka 95 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agroni
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 128 mė Mon Nov 14, 2016 2:20 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur