NEWBALLKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

 

 Rilindja e Krimit do shporret me Revolte Popullore.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
Aresi

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

Rilindja e Krimit do shporret me Revolte Popullore. Empty
MesazhTitulli: Rilindja e Krimit do shporret me Revolte Popullore.   Rilindja e Krimit do shporret me Revolte Popullore. EmptyThu Mar 23, 2017 10:18 am

Neveria dhe padurimi po bėhen tė mėdha pėr tė tė shporrur aq sa mos prit 18 prillin apo 18 majin se do jetė fundi yt i tmerrshėm. Edi Maska asnjeri nė historinė e lirisė nuk ka keqpėrdorur pushtetin si ty”,-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://newballkan.albanianforum.net
 
Rilindja e Krimit do shporret me Revolte Popullore.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: POLITIKA-
Kėrce tek: